займ на карту онлайн потребительский кредит

Të dashtuna gra, mos u mburrni kur djemtë tuaj adoloshentë ndërrojnë dashnoret çdo javë, është përçmim ndaj seksit tjetër

10 Janar, 2020 - 6:50 pm

Nga Liridon Mulaj

Të dashtuna gra!

Mos t’u vijë mirë e as për të qeshur kur çuni juaj i vogël shkon dhe puthë vajzën e shoqes tuaj në buzë, as për lojë dhe mos ua merrni për të madhe dhe as mos u mburrni kur djemtë tuaj adoloshentë, u thonë se i ndërrojnë dashnoret çdo javë. është fillimi i përçmimit ndaj seksit tjetër. / KultPlus.com

Të ngjajshme