12 vjetori i Next Level në Zone Club vjen me Martin Buttrich dhe Behrouz

14 Shtator, 2018 - 7:00 pm

Pas hapjes së mrekullueshme të së shtunës me Cocoon Worldwide, Zone Electronic vazhdon me electronic series të dytë të shtatorit.

Më 15 shtator, Zone Electronic Series feston 12 vjetorin e Next Level promotions. Filloi në vitin 2006, dhe vazhdon të jetë e suksesshme edhe tash, promovimet Next Level kanë sjellë disa artistë dhe vepra të mrekullueshme.

Në bashkëpunim me Next Level, Zone Electronic Series ju prezanton këtë line-up: Behrouz (Do not sit on the furniture, Miami) Martin Buttrich (Rhythm Assault, Barcelona) Rinia Rinia (Zurich) Tipariteti i Martin Buttrich.

“Për ata që nuk e kanë pa live, kjo eksperiencë do të jetë dyfishi i përvojës, pasi ajo që keni me pa është një gjeni që bon magji me çfarëdo instrumenti që ky Gjerman ka me marrë me veti prej Los Anxhelosit. Nejat e All Day I Dream filluan në një rooftop në Brooklyn, e tash jonë bo senzacion ndërkombëtar, nga I madhi Lee Burridge me gjenialitetin e tij. Vetëm disa DJ të përzgjedhur kanë fatin dhe aftësinë për t’u bashkuar dhe të bëhen pjesë e All Day I Dream, dhe Behrouz është një prej tyre. I njohur për tingujt e tij shpirtëror, talenti i Deep Dish zgjedhur për 2015 po vjen të na lumturoj bashk me Martinin. Senzacioni Rinia Rinia i bashkangjitet line-up nga Cyrihu”, thuhet në komunikatë. /KultPlus.com

Të ngjajshme