Rita Ora paralajmëron bashkëpunim me gjigantin e këpucëve “Giuseppe Zanotti”

9 Janar, 2019 - 2:00 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka treguar shpesh herë se përveç muzikës, është shumë e dhënë edhe pas modës.

Ajo është sipërmarrëse, pasi tash e sa vite ka të nxjerrë në treg linjën e saj të veshjeve “Roara Republic”, gjersa ka edhe një marrëveshje bashkëpunimi me “Rimmel”.RTani së fundmi, ajo duket se është rrugës drejt lidhjes së një kontrate tjetër, kësaj here me firmën e famshme italiane të këpucëve, “Giuseppe Zanotti”.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vet Rita, teksa ka publikuar një fotografi me CEO-n e kësaj të fundit, në rrjetin social Instagram.

“Së shpejti, GZ x Rita Ora – një bashkëpunim ekskluziv mes Giuseppe Zanotti dhe Rita Orës”, ka shkruar këngëtarja shqiptare në mbishkrimin e fotografisë.

E njëjta, ka mbajtur së fundmi një koncert në kuadër të platformës “Spotify”, ku ka argëtuar mijëra fansa në Las Vegas.

Vitin e kaluar, ajo shënoi një prej sukseseve më të mëdha në karrierën e saj, duke publikuar albumin e saj të dytë “Phoenix”, të cilin do ta promovojë me një tur koncertesh këtë vit. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme