займ на карту онлайн потребительский кредит

Adriana Lima dhe Irina Shayk shkëlqejnë në ballinën e Vogue

18 Korrik, 2019 - 9:00 am

Supermodelet e famshme botërore, Irina Shayk dhe Adriana Lima, kanë pozuar për ballinën e revistës Vogue të Spanjës për muajin gusht. 

Kjo fotografi atraktive e tyre më pas është postuar edhe nga Shayk, në llogarinë e saj personale në Instagram.

“Kur femrat bashkohen dhe fuqizojnë njëra-tjetrën, ndodh magjia”, ka shkruar Irina në postimin e saj, duke e etiketuar Adriana Liman si motër.

Vajzat shfaqen tejet në formë, derisa duket se kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Shayk këtë muaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partneri i saj, Bradley Cooper, gjersa Lima është parë në krah të afaristit Emir Uyar.

Lidhja e saj pason pas ndarjes nga shkrimtari i njohur turk, Metin Hara. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme