Askush më bukur se Rita Ora në Teen Choice Awards (FOTO)

14 Gusht, 2017 - 9:01 am

Rita Ora mbrëmë ka qenë e pranishme në Teen Choice Awards 2017.

Çmimet në të cilat votohet nga të rinjtë e Amerikës në kategoritë e televizionit e muzikës, mbrëmë e kanë sjellë edhe shqiptaren Rita Ora e cila ka kënduar por nuk ka qenë e nominuar në ndonjë kategori, shkruan KultPlus.


Ngjyra pink ishte zgjedhja e Ritës për tepihun e kuq dhe parakalimin në këtë organizim të madh.

Pos Ritës, edhe Bebe Rexha e Dua Lipa ishin të pranishme në këtë ceremoni të ndarjes së çmimeve. Dua ishte e nominuar por nuk morri imim ndërsa Bebe Rexha po ashtu performoi. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme