Bebe Rexha e mahnitshme në ballinën e revistës amerikane (FOTO)

1 Prill, 2019 - 11:01 am

Bebe Rexha është emri pas së cilit gjithmonë po qëndron një sukses, shkruan KultPlus.

Ajo sapo ka njoftuar që është bërë pjesë e numrit më të ri të revistës amerikane “Nylon”. Në revistën e muajit prill ballina është “rrëmbyer” nga këngëtarja shqiptare.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur këtë lajm dhe është shprehur e lumtur që është bërë imazh i kësaj reviste.

“Shikojeni vajzën tuaj në coverin e këtij muaji të Revistës Nylon. AHHH më pëlqen shumë💎”.

Përveç  fotografisë së ballinës KultPlus ka siguruar edhe fotografi të tjera të realizuar për këtë revistë të njohur amerikane.

Kujtojmë se së fundmi këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar versionin akustik të këngës “Last Hurrah”. / KultPlus.com

Të ngjajshme