займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha nesër publikon këngën e re, sjellë pamje nga videoklipi (VIDEO)

Nëntor 15, 2017 - 12:06 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, ka paralajmëruar se nesër do të sjellë këngën e re, shkruan KultPlus.

Ajo përmes një videoje të publikuar në Instagram, ka paraqitur edhe disa pamje nga spoti i ri.

Këtë këngë ajo e ka bërë në bashkëpunim me rok bendin X Ambassadors dhe reperin Machine Gun Kelly./ KultPlus.com

This Thursday. New song. @machinegunkelly X @xambassadors X Me 🙇🏼‍♀️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Të ngjajshme