Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

5 Mars, 2021 - 11:56 am

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”.

Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip.

Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët e albumit të saj më të ri, që pritet të dalë në treg shpejt.

Në videoklip Rexha shfaqet mjaft atraktive dhe provokuese. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme