Bebe Rexha sjellë këngën e re (VIDEO)

14 Tetor, 2017 - 9:49 am

Bebe Rexha nuk e ka ndërmend të ndalet me sjelljen e projekteve të reja muzikore.

“Meant to be”, titullohet kënga e re e këngëtares, të cilën e ka shoqëruar me një video të shoqëruar me tekstin.

Pas bashkëpunimeve të suksesshme, këtë herë ajo ka zgjedhur që të vijë me grupin amerikan Florida Georgia Line.

Ky i fundit përbëhet nga dy djem, të cilët kryesisht kultivojnë muzikë të zhanrit “country”, gjersa këtë herë e kanë sprovuar veten edhe në Pop.

Duket se kanë vendosur që ta sjellin vetëm audio dhe tekst për të parë suksesin që do të ketë dhe më pas pritet ta shoqërojnë edhe me klip.

“Kënga ime e re është publikuar tashmë në YouTube. Shumë shpejt do ta shohim edhe klipin e saj”, ka shkruar ndër të tjerash Bebe. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme