Rita mori gjithë vëmendjen, Nicole dhe Emily renditen pas saj për dukjen më të bukur në eventin e UNICEF-it

12 Gusht, 2018 - 12:30 pm

Yje të mëdha botërore janë paraqitur në evenimentin e njohur si “UNICEF Summer Gala” në Porto Cerva të Italisë që u zhvillua të premten mbrëma.

Spektaklin e vodhi Rita Ora, e cila kishte veshur një fustan shumëngjyrësh, që vinte në pah bukurinë e saj.

Kolegia e saj 40-vjeçare, Nicole Scherzinger, ishte ndër yjet tjera që janë vlerësuar për veshjen në këtë ndejë.

Sa u përket modeleve, ajo që shkëlqeu ishte Emily Ratajkowski, e cila kishte veshur një fustan të zi.

Më pas, Rita Ora kishte veshur një fustan të bardhë për të interpretuar në skenë, shkuran Telegrafi.

Të fundit

Të ngjajshme