Bebe Rexha vishet si plakë dhe flet shqip për të bërë shaka (VIDEO)

2 Shtator, 2018 - 9:35 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar një video qesharake në Instagram, përmes së cilës tregon se si e kalon kohën e lirë, shkruan KultPlus.

Në këtë video ajo është e veshur si plakë, përderisa flet shqip.

“Ja çfarë bëj në kohën time të lirë. Po, kjo jam unë e veshur si plakë dhe duke folur shqip”, ka shkruar ajo në Instagram./ KultPlus.com

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Të fundit

Të ngjajshme