Beyonce pozon me vajzën Blue Ivy në koleksionin e saj të ri

18 Shkurt, 2021 - 12:00 pm

Këtë të premte do të dalë në shitje koleksioni i ri i veshjeve nga Beyonce, koleksion ky i quajtuar “Icy Park”.

Në klipin prezantues të veshjeve, të cilat tashmë kanë marrë vëmendje të madhe, përveçse shumë veshje të bukura dimërore, aty shihen edhe disa modelë dhe modele që prezantojnë veshjet në mënyrë artistike.

Porse përveç tyre, në këtë klip shihet edhe vet vajza e Beyonce, Blue Ivy e cila shfaqet në radhë me të ëmën dhe modelet tjera duke prezantuar disa nga modelet e veshjeve.

Kjo nuk është hera e parë që Beyonce shfaq vajzën e saj në projekte pasi më herët është parë edhe në videoklipe muzikore, porse në modelim është hera e parë, ku siç duket po i merr edhe hapat e parë të botës së showbiznesit. /KultPlus.com

Të ngjajshme