“Deja Vu” kënga e re nga Dren Abazi

23 Prill, 2018 - 9:15 am

Dren Abazi ka publikuar këngën e tij më të re “Deja Vu”.

Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet këngëtari, kurse kënga është incizuar në “Red Room Records”, transmeton Koha.net.

Miksimin dhe incizimin e këngës e ka bërë Samer Agolli. Ndërsa videoklipin e ka punuar Pinkmoon./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme