Dua Lipa arrin 35 milionë ndjekës në Instagram

16 Tetor, 2019 - 8:00 pm

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, i befasoi të gjithë së fundmi me zhvillimet e fundit që bëri në rrjetin social Instagram.

Ajo i fshiu të gjitha fotografitë dhe videot e publikuara ndër vite, duke e lënë komplet të zbrazët llogarinë e saj.

Mirëpo kjo nuk po e pengon atë që të rrisë numrin e ndjekësve të saj, pasi vetëm në këtë rrjet social, ajo numëron tashmë mbi 35 milionë sosh. Ajo ka hequr edhe fotografinë e profilit, duke lënë vetëm një imazh me ngjyrë të kaltër. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme