Dua Lipa kthehet me ‘pllakën e artë’ nga Rusia (FOTO)

30 Korrik, 2017 - 1:08 pm

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ishte një nga yjet shqiptare që ka performuar në festivalin “Evropa Plus” në Rusi.

Para performancës, Dua Lipa është shpërblyer me një “pllakë ari” nga organizatorët për kontributin e dhënë në botën muzikore dhe me rastin e nxjerrje në shitje të albumit të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vet Dua përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook.

“E artë në Rusi. Dua Lipa 1. Faleminderit”, ka shkruar ajo./ KultPlus.com

Të ngjajshme