Dua Lipa lanson këngën e re “Swan Song”

24 Janar, 2019 - 4:44 pm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Swan Song”.

Kjo këngë është shkruar për filmin më të ri aksion “Alita: Battle Angle”. Në këtë video Dua përballet me një robot të madh si dhe sheh reflektimin e Alitës në një pasqyrë si dhe fillon të kopjojë lëvizjet e saj të artit luftarak./ KultPlus.com

Të ngjajshme