Një bashkëpunim mes Dua Lipës dhe Calvin Harris

22 Mars, 2018 - 6:30 pm

Mediat e huaja sot kanë shkruar për një bashkëpunim të mundshëm mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe DJ-it të njohur Calvin Harris.

Dyshime për një bashkëpunim mes Dua Lipës dhe Calvin Harris ka nxitur një status i publikuar nga DJ Calvin Harris në Twitter dhe afërsia mes këtyre dyve në ndejën e Brit Awards, që u mbajt para një muaji në Londër.

“Calvin Harris & Dua Lipa, One Kiss”, po cilësohet si një bar kod e që mediat e huaja e kanë konsideruar si sinjal të një bashkëpunimi mes këtyre dy artistëve, shkruan KultPlus.
Harris e ka përditësuar profilin e tij në Twitter me një kod i cili më pas është deshifruar si një këngë e re mes atij dhe këngëtares së “IDGAF” e “New Rules”.

Ylli botëror Dua Lipa momentalisht është duke realizuar një serë koncertesh në Australi, ndërsa ka korrur mjaft sukses edhe me këngën e saj më të re të titulluar “IDGAF”, me të cilën u paraqit në emisionin e famshëm Jimmy Kimmel Live./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme