“Selfish” bën së bashku Era Istrefin dhe DJ-in e njohur

5 Shkurt, 2019 - 5:20 pm

“Selfish” titullohet kënga e re e Era Istrefit. Ajo këtë këngë do e sjellë së bashku me DJ-in grek dhe belg, Dimitri Vegas.

Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të kësaj këngë mirëpo nuk ka treguar akoma datën se kur do të publikohet kënga./ KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BtevwnNDban/

Të fundit

Të ngjajshme