займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa mahnit me paraqitjen në premierën e “Alita: Battle Angel”

1 Shkurt, 2019 - 12:45 pm

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, i ka lënë gojëhapur kritikët e modës, gazetarët e fotografët, si dhe adhuruesit e mbledhur përreth qilimit të kuq në Londër, të shtruar me rastin e premierës së filmit “Alita: Battle Angel”.

Dua, poashtu është përgjegjëse e kolonës zanore të këtij filmi me buxhet të lartë, “Swan Song”, këngë kjo e cila u publikua me videoklip, pak ditë më parë, raporton Express i KTV-së.

Në këtë premierë, Lipa u paraqit me të dashurin e saj Isaac Carew./ KultPlus.com

Të ngjajshme