Dua Lipa, performoi mbrëmë dy këngë në emisionin e njohur amerikan SNL (VIDEO)

4 Shkurt, 2018 - 10:41 am

Dua Lipa, ishte mbrëmë pjesë e Saturday Night Live, emisionit të famshëm në Amerikë.

Dua, interpretoi dy këngë si “New Rules” dhe “Homesick”, ndërsa u prezantua nga aktorja e mirënjohur Natalie Portman, shkruan KultPlus.

Kjo ishte hera e parë që Dua Lipa, interpretoi në SNL në New York, kurse ajo më 13 shkurt është e ftuar në shoun e njohur Ellen DeGeneres.

Po sjellim performancat magjike të Dua Lipës në SNL./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme