Dua Lipa përjeton sukses të madh në karrierën e saj, falënderon fansat

9 Gusht, 2017 - 11:47 am

Këngët e Dua Lipës qysh në lansim priten tejet mirë dhe arrijnë klikime të shumta. Por kënga e fundit “New Rules” ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan KultPlus.

Kënga “New Rules” deri më tani është klikuar mbi 80 milionë herë në YouTube.

Për një gjë të tillë, Dua është shprehur tejet falënderuese duke postuar një fotografi në rrjetet sociale me mbishkrimin: “80 milionë klikime në videon e New Rules. Ju dua, faleminderit”.

Kjo këngë po cilësohet si shumë e veçantë bashkë me videoklipin që e shoqëron. / KultPlus.com

Të ngjajshme