E para në valle, Bebe Rexha ‘ndez’ dasmën shqiptare

29 Nëntor, 2021 - 6:30 pm

Bebe Rexha ka treguar se si i shijon në maksimum këngët shqiptare.

Një natë më parë ajo ishte e ftuar në një dasmë, ku kërceu nën ritmet e këngëve shqiptare, bashkë më atë afërmit e saj.

Në festë nuk mungojnë as elementë të tjerë tradicional, siç është dhe hedhja e parave në valle. Ajo ka ndarë entuziazmin me ndjekësit, përmes disa videove të postuara në “InstaStory”.

Ajo ka shkëlqyer edhe me pamjen e saj, teksa kishte veshur një fustan të zi plot xixa dhe të ngushtë.

Këngëtarja vazhdon të korrë sukses në karrierë. Së fundi, ajo publikoi videoklipin e këngës “Family”, në bashkëpunim me David Guetta, Ty Dolla Sign dhe A Boogie Wit Da Hoodie, që duket se fansat e kanë pëlqyer menjëherë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme