Elvana Gjati publikon këngën “Loti” (VIDEO)

11 Qershor, 2021 - 10:03 am

 

Këngëtarja Elvana Gjata ka sjell projektin më të ri të titulluar “Loti”, shkruan KultPlus.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja dhe kënga vjen e shoqëruar  me një videoklip mjaft interesant që e sjell Elvanën në stilin e saj.

Ndryshe, kjo këngë vjen pas albumit “Çelu” të cilin e ka publikuar një muaj më parë duke përfshirë disa këngë. / KultPlus.com

Të ngjajshme