Eminem dhe Beyonce publikojnë këngën “Walk on Water” (VIDEO)

11 Nëntor, 2017 - 9:25 am

Eminem ka bashkuar forcat me Beyonce.

Kurd y yje si këta dytë bashkohen, asgjë e keqe as edhe nuk mund të mendohet. “Ëalk on Ëater” është kënga që dyshja e solli dje, pa një videoklip zyrtar deri tani, shkruan KultPlus.

Ka kohë që është menduar një bashkëpunim i tillë. Beyonce, si mbretëreshë, është e para në këngë duke kënduar / I walk on water/But I ain’t no Jesus… I walk on water, but only when it freezes/.

Kënga është e para që e nisë albumin e radhës të Eminemit, pas “The Marshall Mathers LP2” në vitin 2013-të.

Eminem njihet për bashkëpunimet e tij me këngëtaret femra. Me Didon para disa vitesh ai solli “Stan”, më pas me Sian e solli “Beautiful Pain”, me Pink e solli bashkëpunimin “Revenge”, ndërsa tani po komentohet ardhja e re e duos me “Walk on Water”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme