Ju mund të keni një dhuratë nga Dua Lipa për festat e fundvitit (VIDEO)

25 Dhjetor, 2017 - 8:45 pm

Këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, këto Krishtlindje e kanë gjetur në shtëpinë e saj të re dhe me një dhuratë fantastike për fansat e saj. E rehatur në divan, me pizhama dhe bredhin e ndriçuar, këngëtarja ka uruar gjithë fansat e saj për Krishtlindje.

“Krishtlindjet e para në këtë shtëpi, ndihem e rritur tashmë, Gëzuar të gjithëve”- ka shkruar Dua Lipa.

Në muajin mars, ajo zbuloi se kishte blerë një shtëpi të re, shtëpinë e saj të parë, si vajzë e rritur. Këngëtarja më famë botërore duket se nuk mjaftohet vetëm me urimin, ajo ka rezervuar një surprizë të madhe për fansat e saj, me rastin e festave të fundvitit.

“Për të gjithë dashurinë, suportin dhe gjithë gjërat e mrekullueshme që ju keni bërë për mua këtë vit, unë kam vendosur të lancoj #Dualiveries për 12 ditët e Krishtëlindjeve duke nisur nga sot. Hyni në dualiveries.com të fitoni një dhuratë cdo ditë. Ju dua.” – shkruan këngëtarja. Tashmë, mjafton të hyni në www.dualiveries.com dhe mund të jeni ju një prej 12 fituesve./KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme