займ на карту онлайн потребительский кредит

Kënga e Ava Max më e dëgjuara për 8 javë në Amerikë

7 Shkurt, 2021 - 8:59 pm

Këngët e Ava Max janë duke vazhduar fuqishëm të dëgjohen dhe të vlerësohen nga publiku, shkruan KultPlus.

Së fundmi, këngëtarja me prejardhje shqiptare ka shpërndarë në rrjete sociale renditjen nga Mediabase building Charts.

“Kings and Queens” ka arritur të jetë e para në dëgjueshmëri për 8 javë radhazi sipas US Hot Adult Contemporary Radio.

“Kings and Queens” është publikuar në mars të vitit të kaluar. / KultPlus.com

Të ngjajshme