Kleofina Pnishi, e bukura e Provence në veshje kombëtare (FOTO)

24 Gusht, 2017 - 6:48 pm

Para pak javësh ajo është zgjedhur Miss Provence dhe do të jetë konkurrente në Miss France në fund të këtij viti.

Megjithatë, Kleofina Pnishi nuk harron të tregojë origjinën e saj, dhe veshja e teshave tradicionale e bën bukuroshen më shqiptare se asnjëherë. Në Instagramin e saj, Kleofina ka postuar një fotografi me veshje kombëtare.

Me vlera kombetare 😜 @_elvijanna_ #albanianwedding

A post shared by k l e o f i n a (@kleofina) on

Në fund të muajit korrik ajo ka qenë e pranishme në një dasmë shqiptare, dhe ka postuar fotografi ku shkruan “Me vlera kombëtare”.

Kleofina jeton në Francë ndërsa pritet të shohim nëse do të arrijë suksese në garën e bukurisë Miss Franca 2018-të. / KultPlus.com

Të ngjajshme