Ledri dhe Buta publikojnë këngën ‘Mbi re’ (VIDEO)

29 Korrik, 2017 - 1:53 pm

Ledri Vula dhe Buta sapo kanë lansuar këngën e tyre “Mbi re”, shkruan KultPlus.

Këngë ishte paralajmëruar të publikohej dje por për shkak të aksidentit në Prishtinë dhe zjarrit në Velipojë, në shenjë solidarizimi me viktimat, kënga u publiku sot.

Video e këngës është realizuar nga Supercut.

Buta është pjesë e kompanisë menaxhuese ‘Nesër’, Kompani kjo nën udhëheqjen e Faton Shoshit, ku pjesë e saj është edhe Ledri Vula e Era Istrefi. / KultPlus.com

Të ngjajshme