займ на карту онлайн потребительский кредит

Ledri Vula lanson para kohe albumin e ri “10/10”

13 Mars, 2020 - 11:30 am

Një prej artistëve më të pëlqyer nga publiku shqiptarë, Ledri Vula, i ka befasuar por edhe gëzuar fansat e tij me lansimin e parakohshëm të albumit “10/10”.

Përmes një mesazhi të postuar në Instagram, reperi shumë i dashur kosovar ka treguar që incizimin të cilin kishte planifikuar ta publikojë më 10 prill, por e solli gati një muaj më herët për shkak të izolimit nëpër të cilin po kalojnë qytetarët, si masë parandaluese të përhapjes së koronavirusit.

“Ne kohën kur krejt jemi të obligum të qëndrojm në shpi, të kujdesemi për vetën dhe të afërmit, albumi 10/10 , i cili ka qëndru me mu shum kohë, menoj që tash e tutje duhet të qëndroj me ju. Vjen koha që na shumë shpejt mu kthy në jetët tona normale, vjen koha që na me u pa e me u përqafu shumë shpejt si gjith,” ka shkuaur Vula për 1.5 milion ndjekësit e tij.

Përhapja e COVID-19 në mbarë botën përfshirë edhe shtetet fqinje, ka bërë që shumë qytetarë të mbyllen në shtëpi për t’u mbrojtur nga kjo sëmundje vdekjeprurëse.

Fansat e Ledri Vulës e kanë mirëpritur këtë veprim të reperit që tregon se në rend të parë për ta, janë pikërisht përkrahësit më të mëdhenj të karrierës së tij muzikore. Deri, Vula po ashtu ka bërë të ditur se albumi “10/10”, do të publikohet në Spotify, AppleMusic dhe platformat e tjera online. / Koha.net / KultPlus.com

Të ngjajshme