займ на карту онлайн потребительский кредит

Lorik Cana shkruan për Dua Lipën (FOTO)

22 Nëntor, 2018 - 5:57 pm

Në koncertin recital që u mbajt të hënën, në Teatrin “Argentina” të Romës, është mbajtur një koncert recital për nder të 550 vjetorit të vdekjes së heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti – Skënderbeu.

Mes të pranishmeve, ishin edhe Inva Mula, Ramë lahaj, Elhaida Dani, Ermal Meta, Dua Lipa e Erza Muçolli të cilët interpretuan këngë kryesisht me motive shqiptare.

Artistja me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, këndoi kolonën e famshme zanore “Homesick”, ndërsa ndodhej bashkë me familjen e saj në këtë koncert.
https://www.instagram.com/p/BpXKIRMnRWc/
Në prapaskenat e shfaqjes, ajo ka pasur rastin të takohet me kolegët e saj shqiptarë, dhe të shkëmbejë fotografi me ta, raporton Telegrafi.

Futbollisti i njohur shqiptar, Lorik Cana, është ai i cili vendosi që në rrjetin social Instagram të publikojë së fundmi një fotografi, ku shfaqej bashkë me Duan.

Cana duket të ketë qenë i lumtur që ka pasur fatin të takohet me artisten shqiptare, ndërsa është shprehur në mbishkrimin e fotografisë se ndjehet krenar me të, ashtu si çdo bashkëkombës i tij.

“Si të gjithë shqiptarët, fans i madh i Dua Lipës, krenar me ty”, janë fjalët e Lorik Canës në mbishkrimin e fotografisë, e cila ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tij, ndër to edhe vet pëlqimin e Duas. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BqfKm8IgzKv/

Të ngjajshme