‘Loyalty’ nga Kendrick Lamar e Rihanna me videoklip të jashtëzakonshëm (VIDEO)

29 Korrik, 2017 - 9:05 am

Pas këngëve “Element”, “DNA” dhe “Humble”, reperi i mirënjohur amerikan, Kendrick Lamar ka publikuar edhe një këngë me videoklip nga albumi i tij “Damn”.

“Loyalty” është kënga e tij e re në bashkëpunim me Rihannan.
Complex shkruan se me regji të Dave Meyersit dhe Little Homies kanë ardhur në jetë idetë gjeniale për “Loyalty”.

Lamar tani është duke kryer me shumë sukses turneun “Damn Tour” në Amerikë, në të cilën befason publikun edhe me yje të tjerë të muzikës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme