займ на карту онлайн потребительский кредит

“Meant to Be” e Bebe Rexhës shkruan histori

24 Korrik, 2018 - 12:47 pm

Kënga “Meant to Be” e këngëtares me renome botërore e origjinë shqiptare, Bebe Rexha, të cilën e ka bërë në bashkëpunim me Florida Georgia Line, ka shkruar histori duke qëndruar në toplistën e Billboardit për plot 34 javë.

“Meant to Be” është kënga që ka qëndruar më gjatë ndonjëherë në toplipstat e Billboardit sa i përket zhanrit Country, transmeton Koha.net.

“Jam shumë falënderuese që jam pjesë e kësaj kënge dhe shumë e nderuar me çdo javë që ajo mbetet në krye të toplistës së Billboardit”, ka thënë këngëtarja 28 vjeçare.

Gjithashtu, kujtojmë se Rexha është e nominuar edhe në “MTV Video Music Awards” po me këtë këngë në kategorinë “Bashkëpunimi më i mirë”./ KultPlus.com

Të ngjajshme