Modelja shqiptare shfaqet përkrahë artistit të njohur botëror Akon (FOTO)

24 Nëntor, 2018 - 5:11 pm

Modelja shqiptare Arbenita Ismaili e cila jeton në Londër atje ku tashmë po zhvillon karrierën e saj duke arritur suksese në fushën e modës, së fundmi në vendin tonë u përfol edhe si një modele potenciale për tu bërë pjesë e Victoria’s Secret, shkruan KultPlus.

Së fundmi ajo është përzgjedhur nga make up artistja e famshme Charlotte Tilbury për tutorialin e modeleve të Victoria’s Secret. Krejt kjo jo rastësisht, por falë bukurisë engjëllore dhe formave të përkryera trupore që ajo posedon.

Ndërsa sot ajo ka shpërndarë një fotografi përkrahe artistin të njohur botërorë Akon.

Arbenita dale e ngadalë është duke u ngjitur suksesshëm në botën e artit. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BpjtvqmHEnq/
https://www.instagram.com/p/Bpt7oK8HXTm/
https://www.instagram.com/p/Bolw7uLHN2b/

Të ngjajshme