Nëna e Rita Orës ka një mesazh për gratë shqiptare (VIDEO)

9 Mars, 2018 - 7:09 pm

Ambasada e Shqipërisë në Londër ka mbledhur porositë e grave shqiptare më me ndikim në Londër, të cilat kanë dhënë porositë e tyre për gratë shqiptare, por edhe për familjet në përgjithësi, shkruan KultPlus.

Mjeke, avokate, publiciste, aktiviste dhe shumë gra të tjera të zonja që jetojnë dhe veprojnë në Londër janë përfshirë në këtë video, që është lansuar me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas.
Në këtë videoprojekt është përfshirë edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora, e cila ka dhënë një porosi mjaftë të fuqishme për gratë.

KultPlus ju sjellë këtë video që të shihni porositë e grave shqiptare, por edhe atë të Vera Orës./KultPlus.com
Të fundit

Të ngjajshme