‘New Rules’ e Dua Lipës, numër 1 në Britani

15 Gusht, 2017 - 9:35 am

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e saj të fundit “New Rules”, e cila është pëlqyer mjaft shumë.

Tani, Lipa ka njoftuar përmes Instagramit se “New Rules” e cila është klikuar mbi 96 milionë herë, është numër 1 në Britani në Top 50 të shërbimit për muzikë online, Spotify.

Gjithashtu, këngëtarja ka falënderuar fansat e saj për mbështetjen
dhe dashurinë që po i japin.

“‘New Rules’ është numër 1 në Britani në Spotify. Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen! Më vjen mirë që po ju pëlqen! Faleminderit”, ka shkruar Lipa. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme