займ на карту онлайн потребительский кредит

“Nuk e di” bashkon Era dhe Nora Istrefin

Mars 17, 2019 - 12:33 pm

Era Istrefi dhe Nora Istrefi do të publikojnë së shpejti videokipin e ri.

“Nuk e di” titullohet projekti i ri i dyeshes i shumëpritur nga publiku.

Projekti është në gjuhën shqipe dhe është punuar nga një producent i huaj.

Ndërkaq, videoklipi po punohet nga Entermedia dhe ka tetë skena.

Vendimin për ta bërë në gjuhën shqipe, Era thotë se e mori rastësisht, ndërsa kënga u realizua vitin e kaluar. /KultPlus.com

Të ngjajshme