“Orhidea”, kënga e re nga Genc Prelvukaj dhe Estto (VIDEO)

30 Maj, 2019 - 2:28 pm

Genc Prelvukaj ka publikuar këngën e tij më të re “Orhidea” në bashkëpunim me Estton.

Tekstin e këngës e kanë shkruar dy këngëtarët, derisa për muzikën është përkujdesur Estto.

“Orhidea” vjen me videoklip, të cilin e ka punuar Black Fish Entertainment.

Të fundit

Të ngjajshme