Paraqitjet më me stil të Sofia Loren

20 Shtator, 2021 - 9:37 pm

Në këtë pikë, është praktikisht e tepërt të quhet Sophia Loren një simbol i bukurisë.

Që nga momenti kur ajo nënshkroi një kontratë me pesë filma me Paramount në 1958, fituesja e Oskarit u bë sinonim i magjepsjes italiane, transmeton KultPlus.

Ndërsa feston ditëlindjen e saj të 87 –të,shikoni momentet më me stil nga Epoka e Artë e Hollivudit ku Loren shfaqet e veshur nw fustane me brez Pierre Balmain dhe kostume të personalizuara Dior nga Marc Bohan.

Të fundit

Të ngjajshme