Rihanna shkëlqen në Javën e Modës në New York (FOTO)

8 Shtator, 2017 - 1:51 pm

Në Javën e Modës në New York, aty ku janë parë shumë yje duke shkëlqyer me pamjen e tyre, nuk ka munguar edhe ikona e modës Rihanna.

Ylli i muzikës pop, ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës në New York.

Këngëtarja 29-vjeçare ka shkëlqyer në tapetin e kuq me një veshje ngjyrë të verdhë, teksa është grimuar thjesht po me shkëlqim nga brendi i saj Fenty.

Rihanna është drejtoreshë e kompanisë Fenty dhe në paraqitjet e saj ajo gjithmonë kujdeset të prezantojë trendet e saj. / KultPlus.com

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 07: Rihanna arrives to the Fenty by Rihanna Launch at the Duggal Greenhouse on September 7, 2017 in New York City. (Photo by Paul Morigi/WireImage)

Të fundit

Të ngjajshme