Rita Ora artistja e shtatë më e lëshuar në Mbretërinë e Bashkuar në vitin 2019, premton këngë të reja

23 Qershor, 2020 - 10:18 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është renditur artistja e shtatë më e lëshuar në Mbretërinë e Bashkuar gjatë vitit 2019, duke shënuar edhe një sukses në karrierën e saj shkruan KultPlus.

Ajo ka falënderuar fansat e saj përmes rrjetit social Instagram duke thënë se është e lumtur për interesimin rreth krijimtarisë së saj.

“Falemnderit që më bëtë artisten e shtatë më të luajtur në Mbretërinë e Bashkuar gjatë vitit 2019. Falemnderit që vazhdoni të më dëgjoni, kam shumë projekte dhe muzikë të re që do ta sjell së shpejti”, shkruan ajo. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CByXdQKDFU2/?utm_source=ig_web_copy_link

Të fundit

Të ngjajshme