Rita Ora bashkë me nënën në Kosovë

9 Prill, 2019 - 5:01 pm

Siç është paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora mbrëmë ka arritur në Kosovë.

28-vjeçarja do të qëndrojë në Kosovë në kuadër të një misioni bamirësie në bashkëpunim me Fondin e Kombeve të Bashkuara për Fëmijë (UNICEF).

Rita në Kosovë po shoqërohet nga nëna e saj Vera Ora, e cila ka thënë se ndihet krenare me vajzën e saj.

“Duke mbështetur @unicef_uk dhe @ritaora për punën e palodhshme për të ndihmuar fëmijët. Krenare për Ritën që po gjen kohë përgjatë turneut të saj muzikor që ta vizitoj Kosovën”, ka shkruar Vera në Instagram.

View this post on Instagram

🥰

Supporting @unicef_uk and @ritaora through their dedicated work helping children  So proud of Rita finding the time during her busy tour to visit Kosovo. #proudmum #truetoyourself #childreninneed

A post shared by Vera Ora (@veraora) on Apr 9, 2019 at 6:59am PDT

Të fundit

Të ngjajshme