Rita Ora dhe Dashi Krasniqi bëjnë shqiponjën me duar

28 Prill, 2019 - 9:16 pm

Dashi Krasniqi, floktari i njohur është takuar me Rita Orën gjatë koncertit të kësaj të fundit në Munich të Gjermanisë.

Dy shqiptarët e njohur kanë ndarë kohë se bashku pas koncertit. Madje këta të fundit edhe janë fotografuar duke bërë shqiponjën me duar, një shenjë krenari për vendlindjen e tyre./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme