Rita Ora e konfirmon: Jam e lumtur që po vij në Kosovë

14 Shkurt, 2018 - 7:29 pm

Rita Ora me anë të rrjetit social Facebook ka komentuar vetë se do të jetë në Prishtinë për festimet e Pavarësisë së Kosovës.

Para pak minutash, Rita vetë ka shkruar se po vjen.

“Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine. Kjo eshte nje bluze te cilen e kam dizejnuar per kete rast dhe shpresoj te mbetet nje kujtim i mire per te gjith ne. Ju dua, Rita” ka shkruar vetë këngëtarja në rrjetin social Facebook.

Të fundit

Të ngjajshme