Rita Ora në VMA Kickoff, kjo është performanca e saj e zjarrtë (FOTO/VIDEO)

20 Gusht, 2018 - 9:18 am

Ajo është nominuar për Best Dance dhe Efektet më të mira Vizuale në 2018 MTV VMAs për bashkëpunimin e saj me të ndjerin Avicii në këngën e tyre “Lonely Together”.

Ceremonisë së çmimeve të cilat ndahen sonte, ku po ashtu prezantuese do të kenë shqiptaren Ora, mbrëmë u parapriu një koncert ku performuan yjet botërorë, shkruan KultPlus.

VMA Kickoff në natën e së dielës në Terminalin 5 në New York, përveç të tjerëve solli edhe dy shqiptaret Rita Orën dhe Bebe Rexhën.

Rita Ora, me një veshje shumë interesante e tëra leopard pati një performancë magjike me Liam Payne ku sollën duetin e tyre “For You”.

Po sjellim fotografi dhe video nga performanca e Rita Orës në New York./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme