Rita Ora, e zezë dhe pink në GQ Men Of The Year (FOTO)

6 Shtator, 2017 - 7:42 pm

Është e paktë ta përcjellësh Rita Orën vetëm kur këndon apo kur bën bamirësi.

Rita Ora është elegante gjithmonë, madje edhe në ceremonitë e ndryshme ku ajo merr pjesë.

Ora është dukur fantastike në ndarjen e çmimeve GQ Men Of The Year Awards 2017, shkruan KultPlus.

Me një veshje të zezë, ajo qëllon gjithmonë, kësaj radhe më e zhveshur se zakonisht por duke e përqafuar një stil mister dhe gotik, sikur edhe herëve tjera. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme