Rita Ora fytyra e re e Absolut vodka (VIDEO)

17 Tetor, 2017 - 9:55 am

Këngëtarja e njohur Rita Ora është fytyra e re e pijes së njohur alkoolike Vodka Absolut.

Në bashkëpunimin e ri të Absolut Vodkas “The Open Mic Project”, Ora thërret për afrim të njerëzve pavarësisht racës, gjinisë, orientimit seksual.

“Open Mic Project” nis me një thirrje të hapur për të gjithë njerëzit që duan të tregojnë rrëfimet e tyre për përafrim me njerëzit e tjerë.

Kjo periudhë e pranimit të rrëfimeve është e hapur nga 12 tetori dhe fituesi do të përfshihet në këngën e re të Rita Orës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme