Rita Ora gjatë tërë javës performon ‘Your Song’ në emisionet më të famshme në Amerikë (FOTO)

7 Gusht, 2017 - 7:30 pm

Pasi njoftoi se më 10 gusht do të sjellë projektin e ri muzikor të titulluar ‘Lonely Together’, Rita Ora edhe gjatë kësaj javë po vazhdon të promovoj këngën ‘Your Song’ e cila pas dy vitesh e riktheu në skenën muzikore, shkruan KultPlus.

Gjatë tërë kësaj jave, Rita Orën do ta shohim në emisione të ndryshme të famshme në Amerikë, për të performuar këngën e saj ‘Your Song’.

Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, ku tregoi se sot rreth orës 8:00 në mëngjes ka qenë pjesë e shout të famshëm ne Amerikë ‘Good Morning America’ cili shfaqet në NBC.

‘Ne kemi rënë në dashuri me #YourSong dhe @ritaora!!!! Kthehu së shpejti në Times Square!’ kështu ka shkruar faqja zyrtare e ‘Good Morning America’ në Instagram.

Kjo nuk është e tëra për këtë javë, paraqitjet e saj vazhdojnë edhe të martën, të enjten dhe të dielën, shkruan KultPlus.

‘Një javë shumë e zënë. Shumë e ngazëllyer #YOURSONG’ ka shkruar Rita pranë fotografisë, ku shihet agjenda e ngjeshur e saj për këtë javë. /KultPlus.com

Të ngjajshme