Rita Ora, plot shkëlqim mbrëmë në New York (FOTO)

13 Qershor, 2018 - 1:30 pm

Rita Ora po vazhdon rrugëtimin e saj të pandalshëm në New York. Ajo mbrëmë me plot stil është shfaqur në mbrëmjen e Fragrance Foundation Awards in New York, shkruan KultPlus.

Generated by IJG JPEG Library

Me një fustan ngjyrë të verdhë, me shkëlqim anash ajo ka marrë përsëri vëmendjen e të pranishmëve. Rita Orën edhe me të veçantë e bën stili i flokëve mes të kuqes dhe të pemës.

Një mbrëmje më parë, ajo kishte shkëlqyer me fustanin e saj të kaltër ndërsa ishte shfaqur në mbrëmjen e TrevorLive, po ashtu në New York.

Rita Ora së fundmi ka publikuar këngën e saj “Girls”, me të cilën ka arritur të mbledh mbi 10 miliard klikime./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme