Rita Ora publikon fotografi me Oprah, ‘e lumtur që po jetoj për ta dëshmuar këtë ndryshim’ (FOTO)

8 Janar, 2018 - 6:11 pm

Mbrëmjen e kaluar e fmashmja Oprah Winfrey, solli një fjalim të fuqishëm në ceremoninë e Golden Globe. Fjalimi i saj pati një jehonë të madhe në media dhe këtë moment e ka shfrytëzuar edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora, e cila ka ndarë një fotografi me Oprah, duke shprehur kështu emocionet e fjalimit të saj, shkruan KultPlus.

Rita Ora ka ndar dy fotografi ku ajo shihet ulur shumë pranë Oprah. “Një fjalim tejet emocionues dhe një njeri si Oprah, #timesup, #proud, e lumtur që po jetoj për te dëshmuar këtë ndryshim të bukur”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive, të cilat Rita i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Fjalimi i Oprah, u prit me mjaft duartrokitje e brohoritje në ceremoninë e Golden Globe, kurse shumë njerëz më pas i kërkuan që ta mendoj seriozisht kandididaturen për presidente të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme