Rita Ora publikon sekuencë nga prapaskena e albumit të saj

25 Shkurt, 2021 - 8:32 pm

4 projektet muzikore të Rita Orës i kanë sjellur sukses në karrierën e saj, pas një periudhe të gjatë të pauzës skenike, shkruan KultPlus.

Mini albumi i këngëtares shqiptare erdhi nën bashkëpunimet me emra të njohur të muzikës botërore, teksa kënga “Bang” mbeti më i veçanti për shkak të videoklipit me veshje kombëtare shqiptare.

Këtë rrugëtim muzikor, Ora e ka përmbledhur në një video të shkurtë, të cilën e ka publikuar në Instagram.

Ylli kosovar aty shfaq sekuenca nga përgatitjet e këngëve, teksa falenderon bashkëpunëtorët e saj.

Këngët e reja të Orës u mirëpritën nga publiku dhe shumë shpejt arritën renditje të rëndësishme muzikore. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme